Gamintojas: Targus
Modelis: ACC1005EUZ
EAN: 5051794021516
Targus ACC1005EUZ. Kabelio ilgis: 1,8 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: Micro-USB B, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | Micro-USB B |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 90 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 1500 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 320 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 350 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 190 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 5,25 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 50 vnt |
| Kitos savybės | |
| Ilgis | 16 mm |
| Aukštis | 1830 mm |
| Plotis | 10 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 20 mm |
| Pakuotės gylis | 195 mm |
| Pakuotės aukštis | 185 mm |
| Paketo svoris | 940 g |