Gamintojas: StarTech.com
Modelis: USBPNLAFAM2
EAN: 0065030858922
StarTech.com USBPNLAFAM2. Kabelio ilgis: 0,6 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Jungties lytis: Kištukinis/Lizdinis, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 480 Mbit/ai, Jungties kontaktų dengimas: Nikelis, Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,6 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB A |
| Jungties lytis | Kištukinis/Lizdinis |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Lizdinis |
| Jungties kontaktų dengimas | Nikelis |
| Laido dangos medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 480 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 225 mm |
| Pakuotės aukštis | 14 mm |
| Paketo svoris | 44 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 38 g |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |