Gamintojas: StarTech.com
Modelis: RUSB31CC50CMBR
EAN: 0065030898218
StarTech.com RUSB31CC50CMBR. Kabelio ilgis: 0,5 m, Jungtis 1: USB C, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Jungties kontaktų dengimas: Nikelis, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com RUSB31CC50CMBR USB-kaabel 0,5 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Must | €45.07 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 2 | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Jungties kontaktų dengimas | Nikelis |
| Laido dangos medžiaga | Termoplastinis elastomeras (TPE) |
| Laido ekranavimas | Aliuminio „Mylar“ folija |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio tipas | Apvalusis kabelis |
| „USB Power Delivery“ | Taip |
| USB maitinimo tiekimas iki | 100 W |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 4,8 mm |
| Lenkimo spindulys (maž.) | 8 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 220 mm |
| Pakuotės gylis | 128 mm |
| Pakuotės aukštis | 14 mm |
| Paketo svoris | 90 g |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 430 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 380 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 290 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 250 vnt |