Gamintojas: StarTech.com
Modelis: CC1M-40G-USB-CABLE
EAN: 0065030897068
StarTech.com CC1M-40G-USB-CABLE. Kabelio ilgis: 1 m, Jungtis 1: USB C, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB4 Gen 2x2, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 40000 Mbit/ai, Jungties kontaktų dengimas: Nikelis
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
STARTECH 3FT USB4 CABLE USB-C 40 GBPS . | €38.40 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| USB versija | USB4 Gen 2x2 |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 2 | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| AWG laido dydis | 34 |
| Jungties kontaktų dengimas | Nikelis |
| Laido dangos medžiaga | Termoplastinis elastomeras (TPE) |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 40000 Mbit/ai |
| Kabelio tipas | Apvalusis kabelis |
| „USB Power Delivery“ | |
| USB maitinimo tiekimas iki | 100 W |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Ekrano srauto glaudinimas (DSC) | Taip |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 45 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 5 mm |
| Svoris | 53 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 225 mm |
| Pakuotės aukštis | 15 mm |
| Paketo svoris | 30 g |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |
| Sudėtyje nėra | Halogenas |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 500 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 320 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 210 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 150 vnt |