Gamintojas: Manhattan
Modelis: 356237
EAN: 0766623356237
Manhattan 356237. Kabelio ilgis: 1 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: Micro-USB B, Jungties kontaktų dengimas: Nikelis, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Manhattan 356237 USB-kaapeli 1 m USB A Micro-USB B Musta | €28.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | Micro-USB B |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Kampuotas |
| 2 jungties forma | Kampuotas |
| AWG laido dydis | 24/30 |
| Jungties kontaktų dengimas | Nikelis |
| Laido dangos medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | CE RoHS UL 20233 REACH |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 45 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 3,5 mm |
| Svoris | 22 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Paketo svoris | 24 g |
| Pakuotės tipas | Užspaudžiamas maišelis |