Gamintojas: Logitech
Modelis: 939-001805
EAN: 0097855147110
Logitech Strong. Kabelio ilgis: 45 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Produkto spalva: Grafitas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Logitech Strong - USB-Kabel - USB Typ A (M) | €1174.17 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 45 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Suderinami produktai | Logitech MeetUp, Logitech Rally Camera, Logitech Tap |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 215 mm |
| Pakuotės gylis | 215 mm |
| Pakuotės aukštis | 188 mm |
| Paketo svoris | 2,56 kg |
| Kitos savybės | |
| Pakuočių kiekis | USB-A to USB-C cable: 45 metres (147.6-ft) USB-C pigtail extension: 152 mm (6 in) Documentation 2-year manufacturer’s guarantee |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 228 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 451 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 209 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 5,48 kg |