Gamintojas: j5create
Modelis: JUC500
EAN: 0847626001000
j5create JUC500. Kabelio ilgis: 1,5 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 5000 Mbit/ai, Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB A |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Laido dangos medžiaga | Plastikas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 5000 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Balta |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 4 mm |
| Svoris | 60 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Kitos savybės | |
| Ilgis | 53,5 mm |
| Plotis | 18,8 mm |
| LED indikatoriai | Aktyvumas |
| Aukštis | 8,7 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Greito diegimo vadovas | |