Gamintojas: Garbot
Modelis: C-05-10196
EAN: 5714590003765
Garbot C-05-10196. Kabelio ilgis: 1 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: Micro-USB B, Produkto spalva: Rožinė
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | Micro-USB B |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Laido dangos medžiaga | Nailonas |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Sertifikavimas | FCC / CE |
| Suderinami produktai | Garbot Grab&Go C-05-10207 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Energijos valdymas | |
| Įvesties srovė (maks.) | 2 A |
| Įėjimo įtampa | 5 V |
| Išėjimo įtampa | 5 V |
| Išvesties srovė (maks.) | 2 A |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |