Gamintojas: AISENS
Modelis: A105-0444
EAN: 8436574704983
AISENS A105-0444. Kabelio ilgis: 2 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB B, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 5000 Mbit/ai, Produkto spalva: Juoda, Magnetiškai ekranuoti
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A105-0444 câble USB 2 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A USB B Noir | €7.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB B |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Magnetiškai ekranuoti | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 5000 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės tūris | 378 cm³ |
| Pakuotės plotis | 210 mm |
| Pakuotės gylis | 180 mm |
| Pakuotės aukštis | 10 mm |
| Paketo svoris | 100 g |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 300 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 460 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 280 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 10 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 38640 cm³ |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 100 vnt |