Gamintojas: AISENS
Modelis: A101-0009
EAN: 8436574700084
AISENS A101-0009. Kabelio ilgis: 2 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB B, USB versija: USB 2.0, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A101-0009 câble USB 2 m USB 2.0 USB A USB B Noir | €6.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB B |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| AWG laido dydis | 24/28 |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Produkto spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės tūris | 189 cm³ |
| Pakuotės plotis | 210 mm |
| Pakuotės gylis | 5 mm |
| Pakuotės aukštis | 180 mm |
| Paketo svoris | 96 g |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |