Gamintojas: ACT
Modelis: AC3096
EAN: 8716065490237
ACT AC3096. Kabelio ilgis: 1 m, Jungtis 1: USB C, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 480 Mbit/ai, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB 2.0 Connection Cable C Male - C Male 1 Meter | €11.80 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 2 | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| AWG laido dydis | 30 |
| Laido dangos medžiaga | Nailonas / polivinilo chloridas (PVC) |
| Konduktoriaus medžiaga | Varis |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 480 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| USB maitinimo tiekimas iki | 60 W |
| „USB Power Delivery“ | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 20 V |
| Įvesties srovė (maks.) | 3 A |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |