Gamintojas: Nanocable
Modelis: 10.16.4303
EAN: 8433281013278
Nanocable 10.16.4303. Kabelio ilgis: 0,15 m, Jungtis 1: DisplayPort + Mini DisplayPort + USB Type-C, Jungtis 2: HDMI + VGA (D-Sub). Tvarumo sertifikatai: RoHS. Plotis: 62 mm, Ilgis: 40 mm, Aukštis: 15 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 135 mm, Pakuotės gylis: 15 mm. Medžiaga: Aliuminis
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,15 m |
| Jungtis 1 | DisplayPort + Mini DisplayPort + USB Type-C |
| Jungtis 2 | HDMI + VGA (D-Sub) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Lizdinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis, esant maksimaliai rezoliucijai | 30 Hz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Produkto spalva | Pilka |
| Kabelio tipas | Apvalusis kabelis |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 135 mm |
| Pakuotės gylis | 15 mm |
| Pakuotės aukštis | 180 mm |
| Pakuotės tipas | Užspaudžiamas maišelis |
| Paketo svoris | 48 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 62 mm |
| Ilgis | 40 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Medžiaga | Aliuminis |