Gamintojas: Samsung
Modelis: MUF-256DB/APC
EAN: 8801643233655
Samsung MUF-256DB. Pajėgumas: 256 GB, Įrenginio sąsaja: USB Type-A / USB Type-C, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Skaitymo laikas: 300 MB/s, Rašymo laikas: 30 MB/s. Forma: Dangtelis. Apsauginis slaptažodis. Svoris: 7,7 g. Produkto spalva: Juoda, Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Pajėgumas | 256 GB |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Skaitymo laikas | 300 MB/s |
| Rašymo laikas | 30 MB/s |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Suderinami produktai | PC, laptop, smartphone, tablet |
| Konstrukcija | |
| Forma | Dangtelis |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Atsparumas vandeniui iki | 1 m |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus magnetinėms medžiagoms, Atsparus smūgiams, Atsparus temperatūrai, Atsparus vandeniui, Atsparumas rentgeno spinduliams |
| Sertifikavimas | KC, FCC, CE, VCCI, RCM |
| Saugumas | |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 57,9 mm |
| Ilgis | 18,3 mm |
| Aukštis | 7,29 mm |
| Svoris | 7,7 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Kitos savybės | |
| USB reikalaujama | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -25 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Veiklos vibracijos | 15000 G |