Gamintojas: ProXtend
Modelis: USB3-064GB-001
EAN: 5714590107388
ProXtend USB3-064GB-001. Pajėgumas: 64 GB, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Skaitymo laikas: 70 MB/s, Rašymo laikas: 20 MB/s. Forma: Sukutis. Svoris: 20 g. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Pajėgumas | 64 GB |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Skaitymo laikas | 70 MB/s |
| Rašymo laikas | 20 MB/s |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Paleidimas | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Sukutis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Aliuminis |
| Pakabinimo žiedas | |
| LED indikatoriai | |
| Saugumas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 57 mm |
| Ilgis | 9 mm |
| Aukštis | 18 mm |
| Svoris | 20 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |