Gamintojas: Philips
Modelis: FM16FD160B/00
EAN: 8719274667124
Philips FM16FD160B. Pajėgumas: 16 GB, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, USB versija: 2.0. Forma: Be dangtelio. Svoris: 5,4 g. Produkto spalva: Sidabras
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Pajėgumas | 16 GB |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| USB versija | 2.0 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP and higher, Mac OS 9.0 and above, Linux 2.4.0 and above |
| Konstrukcija | |
| Forma | Be dangtelio |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Pakabinimo žiedas | |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus smūgiams, Atsparus temperatūrai |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 38 mm |
| Ilgis | 4,5 mm |
| Aukštis | 17 mm |
| Svoris | 5,4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 100 mm |
| Pakuotės gylis | 10 mm |
| Pakuotės aukštis | 132 mm |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |