Gamintojas: Netac
Modelis: NT03U388N-128G-31SL
EAN: 6926337227252
Netac U388. Pajėgumas: 128 GB, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Skaitymo laikas: 410 MB/s, Rašymo laikas: 220 MB/s. Forma: Sukutis. Svoris: 12 g. Produkto spalva: Sidabras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
USB atmintinė Netac 128GB NT03U388N - kmobiles.lt | €27.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Pajėgumas | 128 GB |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Skaitymo laikas | 410 MB/s |
| Rašymo laikas | 220 MB/s |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Sukutis |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Pakabinimo žiedas | |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 55 mm |
| Ilgis | 17 mm |
| Aukštis | 9 mm |
| Svoris | 12 g |