Gamintojas: HP
Modelis: HPFD178B-32
EAN: 4712477114826
HP v178b. Pajėgumas: 32 GB, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, USB versija: 2.0, Skaitymo laikas: 14 MB/s, Rašymo laikas: 4 MB/s. Forma: Dangtelis. Svoris: 8,1 g. Produkto spalva: Mėlyna, Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Pajėgumas | 32 GB |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| USB versija | 2.0 |
| Skaitymo laikas | 14 MB/s |
| Rašymo laikas | 4 MB/s |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows: Vista, 7, 8, 10 Mac OS: 10.3 and above |
| Konstrukcija | |
| Forma | Dangtelis |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Pakabinimo žiedas | |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 17,5 mm |
| Ilgis | 32,5 mm |
| Aukštis | 9,5 mm |
| Svoris | 8,1 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 60 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -25 - 85 °C |