Gamintojas: Leitz
Modelis: 44770095
EAN: 4002432100927
Leitz Complete Notebook. Produkto spalva: Juoda, Formatas: A5, Lapų kiekis: 80 lapai, Medijos svoris: 96 g/m², Suliniuoto popieriaus tipas: Languotas popierius
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kaustik Leitz Complete A5 ruut, 80lehte , kunstnahk, must | €25.99 |
|
www.photopoint.ee |
Kaustik LEITZ COMPLETE A5, 80l, ruuduline, must | €26.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formatas | A5 |
| Lapų kiekis | 80 lapai |
| Medijos svoris | 96 g/m² |
| Suliniuoto popieriaus tipas | Languotas popierius |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 20 mm |
| Plotis | 147 mm |
| Ilgis | 213 mm |