Gamintojas: Xerox
Modelis: 106R01513
EAN: 0095205760965
Xerox 106R01513. Spalvoto tonerio puslapių skaičius: 5000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Geltona, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Xerox 106R01513 tonerio kasetė 1 vnt Originalus Geltona | €260.67 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Suderinamumas | Phaser 6700 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Spalvoto tonerio puslapių skaičius | 5000 puslapiai |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Pakuotės ilgis | 33,8 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 79 mm |
| Pakuotės aukštis | 87 mm |
| Paketo svoris | 498,9 g |