Gamintojas: HP
Modelis: SU864A
EAN: 0191628482283
Samsung MLT-D119S Black Original Toner Cartridge. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 3000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Juoda, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Modelio suderinamumas | Samsung |
| Suderinamumas | ML-1640, 2240 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 3000 puslapiai |
| OEM kodas | MLT-D119S |
| „HP“ segmentas | Business, Enterprise |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 328 mm |
| Pakuotės gylis | 154 mm |
| Pakuotės aukštis | 117 mm |
| Paketo svoris | 1,15 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Techniniai duomenys | |
| Dėžės turinys | Toner cartridge |