Gamintojas: HP
Modelis: SU609A
EAN: 0191628450725
Samsung CLX-R838XC Cyan Imaging Unit. Spalvoto tonerio puslapių skaičius: 30000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Žydras, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Samsung CLX-R838XC -kuvarumpuyksikkö, syaani | €67.91 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | HP |
| Suderinamumas | MultiXpress CLX-8380ND |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Spalvoto tonerio puslapių skaičius | 30000 puslapiai |
| OEM kodas | LX-R838XC |
| Produkto spalva | Juoda, Mėlyna, Žalia |
| Kilmės šalis | Kinija |
| „HP“ segmentas | Business, Enterprise |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 357 mm |
| Ilgis | 383 mm |
| Aukštis | 129 mm |
| Pakuotės plotis | 383 mm |
| Pakuotės gylis | 357 mm |
| Pakuotės aukštis | 129 mm |
| Paketo svoris | 2,2 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84439990 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 40 °C |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Techniniai duomenys | |
| Dėžės turinys | Imaging unit |