Gamintojas: HP
Modelis: SU016A
EAN: 0191628427048
Samsung CLT-C503L High-Yield Cyan Original Toner Cartridge. Spalvoto tonerio puslapių skaičius: 5000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Žydras, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | Samsung |
| Suderinamumas | Samsung ProXpress SL-C3010ND Color Samsung ProXpress SL-C3060FR Color |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Spalvoto tonerio puslapių skaičius | 5000 puslapiai |
| „HP“ segmentas | Smulkus ir vidutinis verslas |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 375 mm |
| Pakuotės gylis | 137 mm |
| Pakuotės aukštis | 112 mm |
| Paketo svoris | 1 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Dėžės turinys | Toner cartridge |