Gamintojas: HP
Modelis: CB436AF
EAN: 0886112534196
HP 36A 2-pack Black Original LaserJet Toner Cartridges. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 4000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Juoda, Kiekis pakuotėje: 2 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Modelio suderinamumas | HP |
| Suderinamumas | HP LaserJet M1120/M1522/P1505 |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 4000 puslapiai |
| OEM kodas | CB436AF |
| Perdirbtų medžiagų procentinė dalis | 27 % |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Kilmės šalis | Kinija |
| „HP“ segmentas | Business |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 375 mm |
| Ilgis | 226 mm |
| Aukštis | 125 mm |
| Svoris | 1.58 kg |
| Pakuotės plotis | 375 mm |
| Pakuotės gylis | 226 mm |
| Pakuotės aukštis | 125 mm |
| Paketo svoris | 1.66 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Techniniai duomenys | |
| Didžiausias sukrautų kartoninių dėžių skaičius | 36 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje (ES) | 10 vnt |
| Dėžės turinys | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Paletės matmenys | 1156 x 990 x 1269 mm |
| Paletės dydis (EU) | 1156 x 760 x 1149 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 30 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo bendrasis svoris | 214.7 g |
| Padėklo svoris (ES) | 153.3 g |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 9 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 13 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 117 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 117 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo (ES) | 80 vnt |