Gamintojas: HP
Modelis: Q2612AF
EAN: 0886112534172
HP 12A 2-pack Black Original LaserJet Toner Cartridges. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 4000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Juoda, Kiekis pakuotėje: 2 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Modelio suderinamumas | HP |
| Suderinamumas | HP LaserJet 1010, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020, 3030, 3050, 3052, 3055, M1005, M1319 |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 4000 puslapiai |
| OEM kodas | Q2612AF |
| Perdirbtų medžiagų procentinė dalis | 30 % |
| „HP“ segmentas | Home |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 357 mm |
| Ilgis | 210 mm |
| Aukštis | 134 mm |
| Svoris | 1.4 kg |
| Pakuotės plotis | 357 mm |
| Pakuotės gylis | 210 mm |
| Pakuotės aukštis | 134 mm |
| Paketo svoris | 1.8 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Techniniai duomenys | |
| Didžiausias sukrautų kartoninių dėžių skaičius | 32 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje (ES) | 11 vnt |
| Dėžės turinys | 2 toner cartridges; Recycling guide |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 357 x 105 x 134 mm |
| Paletės matmenys | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Paletės dydis (EU) | 1150 x 790 x 1087 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 7.5 - 32.5 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo bendrasis svoris | 226.6 g |
| Padėklo svoris (ES) | 163.6 g |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 8 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 14 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 112 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 112 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo (ES) | 77 vnt |