Gamintojas: Xerox
Modelis: 006R04289
EAN: 0095205067477
Everyday 006R04289. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 11500 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Žydras, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Derantis |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | OKI |
| Suderinamumas | Oki C712 |
| Tiekimo tipas | Single pack |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 11500 puslapiai |
| OEM kodas | 46507615 |
| Kilmės šalis | Nyderlandai |
| Logistikos duomenys | |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | EAR99 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84439990 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 165 mm |
| Pakuotės gylis | 352 mm |
| Pakuotės aukštis | 122 mm |
| Paketo svoris | 640 g |