Gamintojas: Xerox
Modelis: 006R03627
EAN: 0095205894530
Everyday 006R03627. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 6000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Juoda, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Tooner XEROX Everyday ™ Black Toner by compatible with HP 55A (CE255A/ CRG-324), Standard capacity | €84.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Derantis |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Modelio suderinamumas | HP |
| Suderinamumas | HP LaserJet P3015 |
| Tiekimo tipas | Single pack |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 6000 puslapiai |
| OEM kodas | CE255A/ CRG-324 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Logistikos duomenys | |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | EAR99 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84439990 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 240 mm |
| Pakuotės gylis | 350 mm |
| Pakuotės aukštis | 155 mm |
| Paketo svoris | 1,7 kg |