Gamintojas: Epson
Modelis: C13S050557
EAN: 3610170011934
Epson "Toner Black" juodos spalvos dažai S050557 AcuBrite Didelės talpos. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 2700 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Juoda, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | AcuLaser C1600 / CX16 / 16DNF / 16DTNF / 16N |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 2700 puslapiai |
| Kilmės šalis | Japan |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 54 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84439990 |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje (JK) | 72 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo (JK) | 216 vnt |
| Padėklo ilgis (JK) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (JK) | 107 cm |
| Padėklo plotis (JK) | 100 cm |
| Padėklo bendrasis plotis | 80 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 107 cm |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 162 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 332 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 417 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 355 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 9 vnt |
| Kitos savybės | |
| Tonerio kasetė | Toner black |
| Spalva | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 110 mm |
| Pakuotės gylis | 395 mm |
| Pakuotės aukštis | 105 mm |
| Paketo svoris | 0,62 g |