Gamintojas: Epson
Modelis: C13S051170
EAN: 4053162271821
Epson Imaging Cartridge S051170. Nespalvoto tonerio puslapių skaičius: 20000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Juoda, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | AcuLaser M4000N |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Nespalvoto tonerio puslapių skaičius | 20000 puslapiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,6 kg |
| Matmenys (WxDxH) | 386 x 241 x 232 mm |
| Pakuotės plotis | 226 mm |
| Pakuotės gylis | 384 mm |
| Pakuotės aukštis | 238 mm |
| Paketo svoris | 2,49 g |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 16 vnt |
| Padėklo bendrasis plotis | 80 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 40,5 cm |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 48 vnt |
| Kitos savybės | |
| Spausdinimo technologija | Laser printing |
| Spalva | |
| Tonerio kasetė | Imaging cartridge |