Gamintojas: NETGEAR
Modelis: RBK53S-100PES
EAN: 0606449143980
NETGEAR RBK53S. Produkto spalva: Balta, Gaminio tipas: Stalinis maršrutizatorius, LED indikatoriai: Būsena. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Trijų juostų (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.): 3000 Mbit/ai. Vidinė atmintis: 512 MB, Flash atmintis: 4000 MB. Plotis: 170,3 mm, Ilgis: 78,9 mm, Aukštis: 225,8 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 3 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Belaidžio interneto funkcijos | |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Trijų juostų (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (maks.) | 3000 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 1733 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antroji juosta) | 866 Mbit/ai |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (trečioji juosta) | 400 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 128-bit AES, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Svečių prieiga | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Gaminio tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Antenų kiekis | 6 |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Pakuotės turinys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 3 vnt |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Savybės | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Vidinė atmintis | 512 MB |
| Flash atmintis | 4000 MB |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 4 |
| Eterneto WAN | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 170,3 mm |
| Ilgis | 78,9 mm |
| Aukštis | 225,8 mm |
| Svoris | 780,2 g |
| Pakuotės plotis | 268 mm |
| Pakuotės gylis | 316 mm |
| Pakuotės aukštis | 280 mm |
| Paketo svoris | 3,76 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |