Gamintojas: Zyxel
Modelis: SFP10G-LR-E-ZZBD01F
EAN: 4718937619221
Zyxel SFP10G-LR-E. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP+. Produkto spalva: Plienas, Kilmės šalis: Kinija, Modelio suderinamumas: Zyxel. Įėjimo įtampa: 3.14-3.46 V, Maksimali srovė: 0,3 A. Plotis: 14,8 mm, Ilgis: 56,5 mm, Aukštis: 11,8 mm
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | SFP+ |
| Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas | |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | LC |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 10000 m |
| Bangos ilgis | 1310 nm |
| Tx galia (min.) | 0,5 dBmW |
| Tx galia (maks.) | -8 dBmW |
| Rx galia (min.) | 1 dBmW |
| Rx galia (maks.) | -14,4 dBmW |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Plienas |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Modelio suderinamumas | Zyxel |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 3.14-3.46 V |
| Maksimali srovė | 0,3 A |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 14,8 mm |
| Ilgis | 56,5 mm |
| Aukštis | 11,8 mm |
| Svoris | 20 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85369010 |