Gamintojas: LevelOne
Modelis: SFP-2230
EAN: 4015867181164
LevelOne SFP-2230. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 155 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP. Produkto spalva: Sidabras, Saugumas: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B(CISPR 22B)VCCI Class B, Kilmės šalis: Kinija. Maksimali įtampa: 3,47 V, Maksimali srovė: 0,3 A, Energijos suvartojimas: 1 W. Plotis: 14 mm, Ilgis: 12 mm, Aukštis: 57 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 65 mm, Pakuotės gylis: 106 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
LevelOne SFP-2230 lähetin-vastaanotinmoduuli Valokuitu 155 Mbit/s | €35.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 155 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | SFP |
| Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas | Taip |
| Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) | Ne |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | LC |
| Palaikomi šviesolaidžio skersmenys | 9/125 µm |
| SFP siųstuvo-imtuvo standartas | FX |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 2000 m |
| Tx bangų ilgis (min.) | 1263 nm |
| Tx bangų ilgis (maks.) | 1360 nm |
| Rx bangų ilgis (min.) | 1270 nm |
| Rx bangų ilgis (maks.) | 1600 nm |
| Tx galia (min.) | -5 dBmW |
| Rx galia (min.) | -34 dBmW |
| Rx galia (maks.) | -10 dBmW |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 100BASE |
| Skaitmeninis diagnostikos stebėjimas (DDM) | Taip |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Pakeitimas neišjungus | Taip |
| Saugumas | FCC Part 15 Class B EN55022 Class B(CISPR 22B)VCCI Class B |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Sertifikavimas | CE |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Naudojimo žinynas | Taip |
| Pakuotės plotis | 65 mm |
| Pakuotės gylis | 106 mm |
| Pakuotės aukštis | 20 mm |
| Paketo svoris | 39,5 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 85 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 14 mm |
| Ilgis | 12 mm |
| Aukštis | 57 mm |
| Svoris | 21 g |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įtampa | 3,47 V |
| Maksimali srovė | 0,3 A |
| Energijos suvartojimas | 1 W |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo aukštis (gabenant oru) | 166,9 cm |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 35 vnt |
| Padėklo bendrasis plotis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 80 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 310 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 375 mm |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85369010 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 268 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 6,67 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 150 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |