Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-F3873-L204
EAN: 4049699100031
Fujitsu 4Gb, SFP, LW. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 4000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP. Sertifikavimas: MSA. Plotis: 13,4 mm, Ilgis: 56,5 mm, Aukštis: 8,5 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 4Gb, SFP, LW tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 4000 Mbit/ai | €541.34 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 4000 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | SFP |
| Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas | |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | LC |
| Palaikomi šviesolaidžio skersmenys | 9/125 µm |
| SFP siųstuvo-imtuvo standartas | LW |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 4000 m |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Savybės | |
| Hot-Plug palaikymas | |
| Sertifikavimas | MSA |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 13,4 mm |
| Ilgis | 56,5 mm |
| Aukštis | 8,5 mm |