Gamintojas: D-Link
Modelis: DEM-310GT/10
EAN: 0790069471605
D-Link DEM-310GT. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Varis, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP. Produkto spalva: Juoda, Nerūdijančiojo plieno, Forma: SFP, Sertifikavimas: FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B, FDA/CDRH, TUV, cUL. Įėjimo įtampa: 3.3 V, Maksimali srovė: 0,3 A. Plotis: 13,4 mm, Ilgis: 56,4 mm, Aukštis: 10,3 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 10 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all - | €307.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Varis |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1000 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | SFP |
| Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas | Taip |
| Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) | Taip |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | LC |
| Palaikomi šviesolaidžio skersmenys | 9/125 µm |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 10000 m |
| Bangos ilgis | 1310 nm |
| Tx galia (min.) | -21 dBmW |
| Tx galia (maks.) | -3 dBmW |
| Rx galia (maks.) | -3 dBmW |
| Sąsajos atsarga | 11,5 dB |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000BASE |
| Apdorojimo iš abiejų pusių sistema | Visa |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Forma | SFP |
| Hot-Plug palaikymas | Taip |
| Sertifikavimas | FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B, FDA/CDRH, TUV, cUL |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 10 vnt |
| Aplinkos sąlygos | |
| Maksimali veikimo temperatūra | 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 3.3 V |
| Maksimali srovė | 0,3 A |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 13,4 mm |
| Ilgis | 56,4 mm |
| Aukštis | 10,3 mm |
| Svoris | 16,5 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Kitos savybės | |
| RX jautrumas | -21 dB |