Gamintojas: ATEN
Modelis: 2A-141G
EAN: 0672792011450
ATEN 2A-141G. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP+. Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno. Plotis: 14,6 mm, Ilgis: 55,9 mm, Aukštis: 13 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 2 vnt, Pakuotės plotis: 42 mm, Pakuotės gylis: 124 mm. Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris: 440 g, Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 237 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 288 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN 2A-141G transiiverimoodul Valgusjuhe 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm | €276.30 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | SFP+ |
| Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) | |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 300 m |
| Bangos ilgis | 850 nm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3ae |
| Skaitmeninis diagnostikos stebėjimas (DDM) | |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Hot-Plug palaikymas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 2 vnt |
| Pakuotės plotis | 42 mm |
| Pakuotės gylis | 124 mm |
| Pakuotės aukštis | 129 mm |
| Paketo svoris | 85 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 14,6 mm |
| Ilgis | 55,9 mm |
| Aukštis | 13 mm |
| Svoris | 44 g |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 440 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 237 mm |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85369010 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 288 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 157 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,27 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |