Gamintojas: Allied Telesis
Modelis: AT-QSFPER4
EAN: 0767035212814
Allied Telesis QSFPER4. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 40000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: QSFP. Produkto spalva: Sidabras, Korpuso medžiaga: Metalas. Energijos suvartojimas: 3,5 W. RX jautrumas: -19 dB
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis QSFPER4 transiiverimoodul Valgusjuhe 40000 Mbit/s QSFP 1331 nm | €8042.59 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 40000 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | QSFP |
| Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas | |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | LC |
| SFP siųstuvo-imtuvo standartas | ER4 |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 40000 m |
| Bangos ilgis | 1331 nm |
| Tx galia (min.) | -3 dBmW |
| Tx galia (maks.) | 5 dBmW |
| Sąsajos atsarga | 16 dB |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3ba |
| Skaitmeninis diagnostikos stebėjimas (DDM) | |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 85 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 85 % |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 3,5 W |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Kitos savybės | |
| RX jautrumas | -19 dB |