Gamintojas: Allied Telesis
Modelis: AT-SPBD20-14-EXT
EAN: 0767035192482
Allied Telesis AT-SPBD20-14-EXT. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP. Produkto spalva: Metalinis. Produktų skaičius pakuotėje: 1 vnt. RX jautrumas: -29 dB
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-SPBD20-14-EXT transiiverimoodul Valgusjuhe 1000 Mbit/s SFP | €1176.45 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| SFP siųstuvo-imtuvo tipas | Optinis pluoštas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1000 Mbit/ai |
| Sąsajos tipas | SFP |
| Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas | |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | SC |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 20000 m |
| Tx bangų ilgis (maks.) | 1490 nm |
| Rx bangų ilgis (maks.) | 1310 nm |
| Tx galia (min.) | 2 dBmW |
| Tx galia (maks.) | 7 dBmW |
| Sąsajos atsarga | 31 dB |
| Apdorojimo iš abiejų pusių sistema | Visa |
| Skaitmeninis diagnostikos stebėjimas (DDM) | |
| Fibre kanalo portai | 1 |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Metalinis |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -40 - 85 °C |
| Veikimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 185 °F |
| Kitos savybės | |
| RX jautrumas | -29 dB |