Gamintojas: Zyxel
Modelis: GLC1440X-55A-ZZ01V1F
EAN: 4718937593767
Zyxel GLC1440X-55A. Vidinis. Ryšio technologija: Vielinis, Sąsaja: Eternetas. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Zyxel GLC1440X-55A Vidinis Eternetas 1000 Mbit/ai | €1283.48 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Sąsaja | Eternetas |
| Fibre kanalo portai | 40 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | SFP |
| Konstrukcija | |
| Vidinis | |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Aktyvumas, Aliarmas, Jungtis, Energija, Sistema |
| Sertifikavimas | EN60950-1 IEC60950-1 EN55022 A EN55024 A ETSI 300 386 V1.6.1 ITU-T K.20 |
| Tinklas | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1000 Mbit/ai |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | Greitas eternetas, Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000 Mbit/ai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 391 mm |
| Ilgis | 258 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Svoris | 1,1 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 83 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -40 - 65 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |