Gamintojas: Intel
Modelis: X722DA2
EAN: 0675901483377
Intel X722DA2. Vidinis. Priimančioji sąsaja: PCI Express
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Vidinis | |
| Ryšys | |
| Priimančioji sąsaja | PCI Express |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | SFP+ |
| PCI versija | 3.0 |
| Tinklas | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10000 Mbit/ai |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 7 m |
| Kitos savybės | |
| Kabelio tipas | SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 7m |
| Gaminio tipas | Network Interface Card |
| „Intel®Virtualization“ ryšių technologija (VT-c) | |
| Laikiklio aukštis | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | 5A991 |
| Prekių klasifikavimo automatizuota sekimo sistema (CCATS) | NA |
| „Intel®Data Direct I/O“ technologija | |
| „Intel®Ethernet Power Management“ | |
| iWARP/RDMA | |
| Sąsajos tipas | PCIe v3.0 (8.0 GT/s) |
| Perdavimo laidu tipas | SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 7m |
| „Intel®Virtual Machine Device Queues“ (VMDq) | |
| PCI-SIG* SR-IOV galimybė | |
| Į procesorių įstatoma kokybės lygio ir eismo valdymo sistema | |
| Pažangus iškrovimas | |
| Speed & slot width | 8.0 GT/s, x8 Lane |
| „Intel®Flexible Port Partitioning“ | |
| Tikslinė rinka | Artificial Intelligence, High Performance Computing |
| Produkto trumpas URL adresas | https://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/ethernet-network-adapter-x722-product-brief.pdf |
| Tinklo sąsajos kortelės tipas | Server |
| Būsena | Launched |
| Paskutinis keitimas | 66155742 |
| Tinklo sąsajos kortelės kabelio medija | Copper |
| Saugojimas per Eternetą | iSCSI, NFS |
| Paleidimo data | Q4'18 |
| Produkto šeima | 10/25/40 Gigabit Ethernet Adapters |
| Produkto serija | 700 Series Network Adapters (up to 40GbE) |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 8517620090 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Suderinamos operacinės sistemos | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/network-and-i-o/ethernet-products.html |