Gamintojas: Intel
Modelis: X550T1
EAN: 0675901319805
Intel X550T1. Vidinis. Ryšio technologija: Vielinis, Priimančioji sąsaja: PCI Express, Sąsaja: Eternetas. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai. Produkto spalva: Žalia, Sidabras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL ETHERNET CONVERGED NETWORK ADAPTER X550-T1 | €587.53 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja | PCI Express |
| Sąsaja | Eternetas |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| PCI versija | 3.0 |
| PCI kortos formos koeficientas | Pusė aukščio (žemo profilio) |
| Konstrukcija | |
| Vidinis | Taip |
| Produkto spalva | Žalia, Sidabras |
| Tinklas | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1as, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | 10 Gigabit Ethernet, Greitas eternetas, Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000,10000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10GBase-T |
| VLAN tinklo žymėjimas | Taip |
| iSCSI palaikymas | Taip |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 100 m |
| LAN kontroleris | Intel® X550 |
| Kitos savybės | |
| Duomenų perdavimo sparta | 5 GT/s |
| Kabelio tipas | RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m |
| Rinkos segmentas | LAD |
| Žemų halogenų nustatymas | Ne |
| Pažangus iškrovimas | Taip |
| Laikiklio aukštis | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Speed & slot width | 8.0 GT/s, x4 Lane |
| „Intel®Flexible Port Partitioning“ | Taip |
| Į procesorių įstatoma kokybės lygio ir eismo valdymo sistema | Taip |
| Skaidulinis kanalas eternetu | Taip |
| „Intel®Data Direct I/O“ technologija | Taip |
| Prekių klasifikavimo automatizuota sekimo sistema (CCATS) | G135872 |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | 5A992C |
| Eterneto adapteris ARK ID | 88208 |
| Nekonfliktinis | Taip |
| Gaminio tipas | Network Interface Card |
| „Intel®Virtualization“ ryšių technologija (VT-c) | Taip |
| PCI-SIG* SR-IOV galimybė | Taip |
| „Intel®Virtual Machine Device Queues“ (VMDq) | Taip |
| Sąsajos tipas | PCIe v3.0 (8.0 GT/s) |
| Procesoriaus šeima | 500 Network Adapters (up to 10GbE)-500 Network Adapters (up to 10GbE) |
| Kontrolės tipas | Intel® Ethernet Controller X550 |
| VLANs skaičius | 4096 |
| iWARP/RDMA | Ne |
| Perdavimo laidu tipas | RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m |
| Produkto trumpas URL adresas | http://www.intel.com/content/www/us/en/ethernet-products/converged-network-adapters/ethernet-x550-brief.html |
| Būsena | Launched |
| Paleidimo data | Q1'16 |
| Tinklo sąsajos kortelės tipas | Server |
| Tinklo sąsajos kortelės kabelio medija | Copper |
| Paskutinis keitimas | 64826836 |
| Saugojimas per Eternetą | iSCSI, FCoE, NFS |
| Produkto šeima | Intel 10 Gigabit server adapter |
| Produkto serija | 500 Series Network Adapters (up to 10GbE) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Suderinamos operacinės sistemos | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/network-and-i-o/ethernet-products.html |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | Red Hat Enterprise Linux WS 5.0, Red Hat Enterprise Linux WS 6.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, SUSE Linux Enterprise Desktop 11 |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64 |