Gamintojas: iggual
Modelis: IGG317693
EAN: 8435364317693
iggual IGG317693. Ryšio technologija: Vielinis, Priimančioji sąsaja: C tipo USB, Sąsaja: Eternetas. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Võrguadapter iggual IGG317693 | €12.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja | C tipo USB |
| Sąsaja | Eternetas |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB jungties forma | Tiesus |
| Konstrukcija | |
| Vidinis | |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Produkto spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Tinklas | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000BaseT(X) |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 61 mm |
| Ilgis | 24 mm |
| Aukštis | 17 mm |
| Svoris | 25 g |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |