Gamintojas: Brother
Modelis: NC-9000W
EAN: 0012502666073
Brother NC-9000w. Vidinis. Ryšio technologija: Bevielis, Sąsaja: Eternetas. „Wi-Fi“ dažnių juosta: Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz). Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Brother NC-9000w Sisemine Ethernet | €105.33 |
|
www.ox.ee |
Сетевая карта Brother NC9000W network card Internal Ethernet | €126.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Sąsaja | Eternetas |
| Konstrukcija | |
| Vidinis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Suderinami produktai | HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Dažnių diapazonas | 2,4 - 5 GHz |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | Taip |