Gamintojas: TP-Link
Modelis: TL-SX3206HPP
EAN: 0840030702570
TP-Link TL-SX3206HPP tinklo komutatorius yra galingas ir patikimas prietaisas, skirtas tinklo valdymui. Šis L2+ komutatorius turi 10G Ethernet (100/1000/10000) jungtis, leidžiančias greitai perdavinėti duomenis. Tai puikus sprendimas įmonėms, kurios reikalauja didelio srauto greičio ir galingų tinklo valdymo funkcijų.
Šio tinklo komutatoriaus savybės apima sertifikatus CE, FCC ir RoHS, todėl galite būti tikri, kad jis atitinka aukštus saugumo standartus. Juodoji spalva suteikia prietaisui modernų ir stilingą išvaizdą.
Kompaktiškas dydis (44 mm aukštis, 294 mm plotis, 180 mm gylis) ir rack montavimas leidžia lengvai integruoti šį komutatorių į esamą infrastruktūrą. Tai taip pat turi LED indikatorius, kurie parodo įrenginio būseną ir leidžia lengvai stebėti veikimą.
Šiame tinklo komutatoriuje yra 32000 MAC adresų įrašų ir jis turi 120 Gbit/s jungimo talpą, užtikrinantį efektyvų duomenų perdavimą. Jis taip pat palaiko jumbo paketus, kurie leidžia perdavimo greitį iki 89.28 Mpps. Komutatorius taip pat turi 48 statinius maršrutus ir 9216 jumbo kadus, suteikiantis didesnį lankstumą tinklo valdymui.
Šis komutatorius taip pat turi įvairias tinklo standartų palaikymo funkcijas, tokius kaip IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt ir IEEE 802.3x. Tai užtikrina puikų tinklo stabilumą ir saugumą.
TP-Link TL-SX3206HPP tinklo komutatorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvaus tinklo valdymo sprendimo. Tai galingas prietaisas, kuris atitinka aukštus saugumo ir našumo standartus. Suteikia įmonėms galimybę veikti efektyviai ir patikimai.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2+ |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Duomenys perduodami į debesies platformą | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI) | Taip |
| ARP kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| MIB palaikymas | Yes |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 4 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP+ modulio angų kiekis | 2 |
| Konsolės prievadas | RJ-45/Micro-USB |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Taip |
| Maitinimo per Eternetą plius (PoE+) prievadų skaičius | 4 |
| Maitinimo per Eternetą (PoE) galia prievadui | 60 W |
| Bendrosios galios per Eternetą (PoE) charakteriskos | 200 W |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 32000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 120 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 89,28 Mpps |
| Statinis maršrutas | Taip |
| Statinių maršrutų skaičius | 48 |
| Jumbo Frames palaikymas | Taip |
| „Jumbo“ kadrai | 9216 |
| Protokolai | |
| Valdymo protokolai | SNMP v1/v2c/v3 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x |
| 10G parama | Taip |
| Portų mirroring | Taip |
| IP maršrutizavimas | Taip |
| Maršrutai | 512 |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Head-of-line (HOL) blokavimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping, Voice VLAN |
| VLANs skaičius | 4000 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 244,9 W |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Grupinių klausytojų paieškos (MLD) perėmimas | MLD v1/v2 |
| Saugumas | |
| DHCP funkcijos | DHCP client, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| IGMP tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Atpažinimas | Svečio VLAN |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | HTTPS, SSL/TLS |
| BPDU filtras / apsauga | Taip |
| Apsauga nuo nesklandaus ryšio | Taip |
| Authentication type | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pakuotės plotis | 400 mm |
| Pakuotės gylis | 250 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Paketo svoris | 2,62 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 835,67 BTU/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 294 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ / Windows 7/8/10/11, MAC® OS, NetWare®, UNIX® /Linux. |