Gamintojas: TP-Link
Modelis: TL-SF1016DS V4
EAN: 0809185825190
TP-Link TL-SF1016DS. Perjungimo tipas: Ne-valdomas. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas: Fast Ethernet (10/100), Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 16. Pilnai abipusis (duplex). Adreso lentelės dydis: 8000 įrašai, Perjungimo pajėgumas: 3,2 Gbit/s. Tinklo standartai: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Stovo montavimas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
TP-LINK verkkokytkin,16 porttia,10/100 Mbps,RJ45,Auto MDI/MDIX, 19 | €52.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Jungtis, Energija |
| Sertifikavimas | FCC, CE, RoHS |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Ne-valdomas |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 16 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Fast Ethernet (10/100) |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Palaikomi duomenų perdavimo greičiai | 10/100 Mbps |
| Perjungimo pajėgumas | 3,2 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 2,38 Mpps |
| „Store-and-forward“ funkcija | |
| Maksimalaus duomenų perdavimo sparta | 0,1 Gbit/s |
| Jumbo Frames palaikymas | |
| „Jumbo“ kadrai | 2000 |
| Paketo buferio atmintis | 2 MB |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Pilnai abipusis (duplex) | |
| Pusiau dvipusis | |
| Srauto kontrolės palaikymas | |
| Automatinis suderinimas (Auto-negotiation) | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 2,06 W |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (WxDxH) | 294 x 180 x 44 mm |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| „Wi-Fi“ | |
| Maitinimo reikalavimai | 100 - 240VAC, 50/60Hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 2,06 BTU/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 294 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Saugumas | |
| MAC adresų filtravimas | |
| Protokolai | |
| Palaikomi tinklo protokolai | CSMA/CD, TCP/IP |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 400 mm |
| Pakuotės gylis | 250 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |