Gamintojas: TP-Link
Modelis: T3700G-52TQ V1
EAN: 6935364097738
TP-Link T3700G-52TQ. Perjungimo tipas: Valdomas, Perjungimo sluoksnis: L2/L3. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 48, USB 2.0 portų kiekis: 2, Konsolės prievadas: RJ-45. Adreso lentelės dydis: 32000 įrašai, Perjungimo pajėgumas: 176 Gbit/s. Tinklo standartai: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE.... Stovo montavimas, Forma: 1U
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | |
| Didinimas | |
| Forma | 1U |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2/L3 |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Web pagrįstas valdymas | |
| ARP kontrolė | |
| Sistemos įvykių žurnalas | |
| MIB palaikymas | |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 48 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių SFP prievadų skaičius | 4 |
| SFP+ modulio angų kiekis | 2 |
| Konsolės prievadas | RJ-45 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 32000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 176 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 130,9 Mpps |
| Eilių skaičius | 8 |
| Jumbo Frames palaikymas | |
| „Jumbo“ kadrai | 12000 |
| Paketo buferio atmintis | 32 MB |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G parama | |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Palaikomi laido tipai | Cat5, Cat5e |
| Portų mirroring | |
| Reitingo apribotojimas | |
| Transliacijos audros valdymas | |
| Nuorodų agregacija | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automatinis suderinimas (Auto-negotiation) | |
| Aprėpties medžio protokolas | |
| Srauto kontrolės palaikymas | |
| VLAN palaikymas | |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private VLAN, Protocol-based VLAN |
| VLANs skaičius | 4000 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 58,82 W |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 10GBASE-LR, 10GBASE-SR, 100BASE-FX, 1000BASE-X |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | |
| Saugumas | |
| DHCP funkcijos | DHCP Option 82, DHCP relay, DHCP server, DHCP snooping |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | |
| IGMP tinklinio judėjimo sekimas | |
| BPDU filtras / apsauga | |
| IP-MAC prievado sąsaja | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SNMP, SNMPv3, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Guminės kojos | |
| Stovo montavimo rinkinys | |
| Šaltinis CD | |
| Pakuotės plotis | 580 mm |
| Pakuotės gylis | 590 mm |
| Pakuotės aukštis | 120 mm |
| Paketo svoris | 8,7 kg |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 420 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 200,69 BTU/h |
| Veikimo charakteristikos | |
| Firmware tobulinimas | |
| Suderinamos operacinės sistemos | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7/8, MAC OS, NetWar, UNIX, Linux |