Gamintojas: LevelOne
Modelis: GEP-1051
EAN: 4015867205013
LevelOne GEP-1051. Perjungimo tipas: Valdomas, Perjungimo sluoksnis: L2/L3/L4. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 8. Adreso lentelės dydis: 8000 įrašai, Perjungimo pajėgumas: 20 Gbit/s. Tinklo standartai: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Maitinimas per Eternetą (PoE). Stovo montavimas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch LevelOne GEP-1051 | €344.05 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| LED indikatoriai | Aktyvumas, Jungtis, Energija, Sistema |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Saugumas | UL |
| Sertifikavimas | CE class A, FCC, VCCI, BSMI |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2/L3/L4 |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| ARP kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| MIB palaikymas | |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP modulio angų kiekis | 2 |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Taip |
| Maitinimo per Eternetą plius (PoE+) prievadų skaičius | 8 |
| Maitinimo per Eternetą (PoE) galia prievadui | 30 W |
| Bendrosios galios per Eternetą (PoE) charakteriskos | 70 W |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 20 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 14,9 Mpps |
| „Store-and-forward“ funkcija | Taip |
| Eilių skaičius | 8 |
| Jumbo Frames palaikymas | Taip |
| „Jumbo“ kadrai | 10000 |
| Paketo buferio atmintis | 4,1 MB |
| Protokolai | |
| Valdymo protokolai | SNMP v1/v2c/v3, Telnet |
| „IPv4“ ir „IPv6“ ypatybės | IPv6 ping, IPv6 tracert, IPv6 Telnet, Dual stack IPv4/IPv6 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Portų mirroring | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Greitas išėjimas | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos suvartojimas | 80 W |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000BASE-X |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Grupinių klausytojų paieškos (MLD) perėmimas | |
| Saugumas | |
| DHCP funkcijos | DHCP client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašo (ACL) įėjimas | 256 |
| IGMP tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsauga nuo nesklandaus ryšio | Taip |
| Statinė porto apsauga | Taip |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Authentication type | HWTACACS+, RADIUS |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Kaimynų paieškos perėmimas | Taip |
| DoS atakos prevencija | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Weighted Round Robin (WRR) |
| CPU apsauga | Taip |
| Šaknies apsauga | Taip |
| BPDU filtras / apsauga | Taip |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Šaltinis CD | Taip |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės plotis | 375 mm |
| Pakuotės gylis | 270 mm |
| Pakuotės aukštis | 85 mm |
| Paketo svoris | 2,18 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 50 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 267,95 BTU/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 294 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 2 kg |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 16 MB |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 118824 h |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |