Gamintojas: Huawei
Modelis: 98012269
EAN: 6901443428434
Huawei CloudEngine S110-8P2ST. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 8. DC įėjimo įtampa: 56 V. Maitinimas per Eternetą (PoE). Stovo montavimas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei CloudEngine S110-8P2ST Maitinimas per Eternetą (PoE) Pilka | €180.65 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Jungtinių SFP prievadų skaičius | 1 |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Taip |
| Bendrosios galios per Eternetą (PoE) charakteriskos | 528,88 W |
| Tinklas | |
| 10G parama | Ne |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| DC įėjimo įtampa | 56 V |
| Energijos suvartojimas | 11 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 11 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 210 mm |
| Ilgis | 130 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Svoris | 1,11 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 5000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 5000 m |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 270 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 150 mm |
| Paketo svoris | 1,46 kg |