Gamintojas: DELL
Modelis: 210-ALSI
EAN: 5397184219645
DELL S-Series S4148F-ON. Perjungimo tipas: Valdomas, Perjungimo sluoksnis: L2/L3. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas: Nėra, USB 2.0 portų kiekis: 1, Konsolės prievadas: RJ-45/Micro-USB. Adreso lentelės dydis: 272000 įrašai, Perjungimo pajėgumas: 1760 Gbit/s. Tinklo standartai: IEEE 802.3. Maitinimo jungtis: AC įėjimo lizdas. Stovo montavimas, Forma: 1U
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Dell ProSupport Plus S4148F-ON - Switch - L3 | €6617.55 |
|
mts.ee |
DELL S-Series S4148F-ON Juhitav L2/L3 Mitte ühtegi 1U Must | €10188.81 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Forma | 1U |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliacijos sistema | Oro srovė iš priekio į galą |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2/L3 |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI) | Taip |
| MIB palaikymas | IP MIB, IP Forward MIB, Host Resources MIB, IF MIB, LLDP MIB, Entity MIB, LAG MIB, Dell-Vendor MIB, TCP MIB, UDP MIB, SNMPv2 MIB |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Nėra |
| Gigabit Ethernet (varinis) portų kiekis | 1 |
| SFP+ modulio angų kiekis | 48 |
| QSFP+ modulio angų kiekis | 2 |
| Konsolės prievadas | RJ-45/Micro-USB |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Maitinimo jungtis | AC įėjimo lizdas |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Ne |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 272000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 1760 Gbit/s |
| Pralaidumas | 1320 Mpps |
| Jumbo Frames palaikymas | Taip |
| „Jumbo“ kadrai | 9416 |
| Paketo buferio atmintis | 12 MB |
| Protokolai | |
| Valdymo protokolai | CLI, SNMP, REST, API’s |
| GARP VLAN registracijos protokolas (GVRP) | Taip |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3 |
| 10G parama | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Tagged VLAN |
| Energijos valdymas | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos suvartojimas | 200 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 370 W |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Vidinė atmintis | 4000 MB |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 45 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 85 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 431 mm |
| Ilgis | 457 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 9,46 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |