Gamintojas: DELL
Modelis: 210-ALSY
EAN: 5397184074480
The DELL S-Series S4128F-ON valdomas L2/L3 jokios 1U tinklo jungiklis yra skirtas suteikti aukštos kokybės sąsają ir patikimą ryšį tinklo aplinkoms. Su savo elegantišku 1U dydžiu, jungiklį lengva įdiegti į stalčių, siekiant efektyviam vietos naudojimui.
Jungiklis yra RoHS sertifikuotas, užtikrinantis, kad jis atitinka būtinus aplinkosaugos standartus. Taip pat jis turi UL/CSA 60950-L antrosios redakcijos, EN 60950-1 antrosios redakcijos ir IEC 60950-1 antrosios redakcijos saugos sertifikatus, užtikrinančius aukščiausią saugą vartotojams. Papildomi saugos sertifikatai apima EN 60825-1 ir EN 60825-2 lazerio produktams, taip pat FDA 21 CFR 1040.10 ir 1040.11 reglamentą.
Šis jungiklis leidžia efektyviai ir saugiai segmentuoti tinklą, todėl jis labai tinkamas verslo aplinkoms, palaikydamas VLAN ir 10G ryšį. Jungiklis taip pat palaiko žymimus VLAN'us, leidžiančius įdiegti konkretaus virtualaus LAN funkcijas, kad būtų pagerintas tinklo valdymas.
Veikdamas tiek 2-ame, tiek 3-ame sluoksnyje, šis valdomas jungiklis siūlo pažangias tinklo valdymo galimybes. Jis palaiko paslaugų kokybę (QoS), kad būtų galima prioritetizuoti tinklo srautą, užtikrina, kad kritinės programos gautų reikiamą sijo greitį. Jungiklį galima lengvai konfigūruoti naudojant komandinės eilutės sąsają (CLI), suteikiant lankstumo ir priderinimo parinktis.
DELL S-Series S4128F-ON valdomas L2/L3 jokios 1U jungiklis neturi paprastų RJ-45 Ethernet jungtukų, tačiau jis siūlo pakankamai ryšio galimybių su 28 SFP+ modulio lizdais ir 2 QSFP+ modulio lizdais. Tai leidžia greitai prisijungti prie tinklo ir lengvai išplėsti tinklą, jei tai būtina.
Bendrai, DELL S-Series S4128F-ON valdomas L2/L3 jokios 1U tinklo jungiklis yra patikimas ir efektyvus sprendimas verslui, siekiančiam pagerinti tinklo veikimą ir plečiamumą.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL S-Series S4128F-ON Juhitav L2/L3 Mitte ühtegi 1U | €12998.55 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | |
| Didinimas | |
| Forma | 1U |
| Saugumas | UL/CSA 60950-L Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition Including all National Deviations and Group Differences, EN 60825-1 Safety of Laser Products Part1: Equipment Classification Requirements and User’s Guide, EN 60825-2 Safety of Laser Products Part 2: Safety of Optical Fibre Communications Systems, FDA Regulation 21 CFR 1040.10 and 1040.11 |
| Sertifikavimas | RoHS |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2/L3 |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI) | |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Nėra |
| SFP+ modulio angų kiekis | 28 |
| QSFP+ modulio angų kiekis | 2 |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3 |
| 10G parama | |
| VLAN palaikymas | |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Tagged VLAN |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Protokolai | |
| GARP VLAN registracijos protokolas (GVRP) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 8,92 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |