Gamintojas: D-Link
Modelis: DGS-3130-54TS/SI
EAN: 0790069435300
D-Link DGS-3130-54TS yra valdomas L3 Gigabit Ethernet tinklo perjungiklis, tinkamas įvairioms taikymo sritims, įskaitant mažas ir vidutines įmones, viešojo sektoriaus organizacijas ir masinius tinklus. Šis perjungiklis, turintis aukštą veikimą ir universalumo funkcijas, užtikrina puikų tinklo veikimą ir patikimą ryšį.
Su 48 RJ-45 Gigabit Ethernet jungtimis, šis perjungiklis suteikia pakankamą ryšį verslo tinklams visų dydžių. Be to, perjungiklis taip pat yra įrengtas su 2 10GBASE-T jungtimis ir 4 SFP+ modulio lizdais, todėl lengva prijungti aukštos našumo serverius, darbo vietas ir saugojimo įrenginius. Be to, perjungiklis siūlo pažangias tinklo funkcijas, tokias kaip VLAN palaikymas, jungčių atvaizdavimas ir daugiaadresinės duomenų srauto palaikymas, suteikiant administratoriams didesnę lankstumą ir kontrolę per savo tinklus.
Norint užtikrinti optimalų tinklo veikimą ir patikimumą, DGS-3130-54TS turi įvairias saugumo funkcijas, įskaitant prieigos kontrolės sąrašus, DHCP funkcijas ir slaptažodžių apsaugą. Perjungiklis taip pat palaiko SNMP, SNMPv3, SSH-2 ir SSL/TLS, užtikrinant saugų tinklo valdymą ir stebėseną. Be to, perjungiklio IGMP snooping ir DoS atakų prevencijos funkcijos užtikrina apsaugą nuo įprastų tinklo atakų, tai padaro jį saugų ir patikimą sprendimą bet kuriam verslo tinklui.
Perjungiklis yra suprojektuotas su naudotojo draugiškomis savybėmis, tokiais kaip internetinės valdymo sąsajos ir LED rodikliai, tai suteikia paprastą diegimą ir stebėseną. Jis taip pat siūlo kabinti į stovą ir montuoti į stalčius galimybes, tai suteikia paprastą diegimą ir skalėtinumą.
Turint aukštąjį jungimo pajėgumą, siekiantį 216 Gbit/s ir perduodamą greitį, siekiantį 161 Mpps, D-Link DGS-3130-54TS yra pavyzdys aukštos kokybės ir patikimo tinklo perjungiklio technologijos šiuolaikiniems verslo tinklų veiksmams.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DGS-3130-54TS Hallittu L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta, Harmaa | €2359.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| LED indikatoriai | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Saugumas | CB, cUL, BSMI, CCC |
| Sertifikavimas | FCC A, CE A, VCCI A, IC, RCM, BSMI, CCC |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L3 |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| ARP kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| MIB palaikymas | RFC 1213; RFC 4188; RFC 1157, 2571-2576; RFC 1907; RFC 1757, 2819; RFC 2021; RFC 1398, 1643, 1650, 2358, 2665; RFC 2674 802.1p 2233, 2863 IF MIB; RFC 2618; RFC 2620; RFC 2925; RFC 2674, 4363; RFC 1065, 1066, 1155, 1156, 2578; RFC 1215; RFC 1212; RFC 1215; RFC 1157, 2571-2576; RFC 4022; RFC 4113; RFC 4293; RFC 2737 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 48 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ modulio angų kiekis | 4 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | SFP+ |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Maitinimo jungtis | AC įėjimo lizdas |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Ne |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16384 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 216 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 161 Mpps |
| Eilių skaičius | 8 |
| Jumbo Frames palaikymas | Taip |
| Paketo buferio atmintis | 4 MB |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| 10G parama | Taip |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Portų mirroring | Taip |
| Head-of-line (HOL) blokavimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| VLANs skaičius | 4000 |
| Energijos valdymas | |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | Taip |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 50,62 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Fizinis sukrovimas (vienetai) | 9 |
| Virtualus sukrovimas (įrenginiai) | 32 |
| „sFlow“ | Taip |
| Telnetas | Taip |
| Garso lygis | 51,9 dB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 478258 h |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | Valdomas daugiaadresis perdavimas |
| Saugumas | |
| DHCP funkcijos | DHCP server, DHCP snooping, DHCP relay, DHCP client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašo (ACL) išėjimas | 512 |
| Prieigos kontrolės sąrašo (ACL) įėjimas | 2048 |
| IGMP tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Atpažinimas | Svečio VLAN, MAC pagrindo autentifikacija, Prievado pagrindo autentifikacija |
| BPDU filtras / apsauga | Taip |
| Apsauga nuo nesklandaus ryšio | Taip |
| DoS atakos prevencija | Taip |
| Šaknies apsauga | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | SP, WRR+SP, Weighted Round Robin (WRR) |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SNMP, SNMPv3, SSH-2, SSL/TLS |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 172,72 BTU/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 290 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 3,72 kg |
| Protokolai | |
| Virtualus maršrutizatoriaus rezervavimo protokolas (VRRP) | Taip |
| GARP VLAN registracijos protokolas (GVRP) | Taip |
| Maršrutizavimo protokolas | RIP |
| Techniniai duomenys | |
| Kiekis ant padėklo (gabenant oru) | 96 vnt |
| Padėklo aukštis (gabenant oru) | 197,5 cm |
| Bendrasis padėklo svoris (gabenant jūra) | 522,6 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo (jūrų transporto) | 48 vnt |
| Padėklo bendrasis plotis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 110 cm |
| Padėklo aukštis (gabenant jūra) | 197,5 cm |
| Transportavimo kartono dėžės grynasis svoris | 9,66 kg |
| Bendrasis padėklo svoris (gabenant oru) | 522,6 kg |
| Gaminių skaičius ant padėklo (jūrų transporto) | 96 vnt |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 2 vnt |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 10,5 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo (oro transporto) | 48 vnt |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 46 cm |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 52,4 cm |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 19,8 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 427 mm |
| Pakuotės gylis | 506 mm |
| Pakuotės aukštis | 70 mm |
| Paketo svoris | 4,83 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Kitos savybės | |
| I/O portai | 2 x 10GBASE-T |