Gamintojas: D-Link
Modelis: DGS-2000-52MP
EAN: 0790069450167
D-Link DGS-2000-52MP. Perjungimo tipas: Valdomas, Perjungimo sluoksnis: L2/L3. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 48, Konsolės prievadas: RJ-45. Pilnai abipusis (duplex). Adreso lentelės dydis: 16000 įrašai, Perjungimo pajėgumas: 104 Gbit/s. Tinklo standartai: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Maitinimas per Eternetą (PoE). Stovo montavimas, Forma: 1U
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lüliti D-Link DGS-2000-52MP | €1259.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | |
| Forma | 1U |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Aktyvumas, Jungtis, Energija, Greitis |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2/L3 |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Web pagrįstas valdymas | |
| MIB palaikymas | |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 48 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių SFP prievadų skaičius | 4 |
| Konsolės prievadas | RJ-45 |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Maitinimo per Eternetą plius (PoE+) prievadų skaičius | 48 |
| Bendrosios galios per Eternetą (PoE) charakteriskos | 370 W |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 104 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 77,4 Mpps |
| „Store-and-forward“ funkcija | |
| Paketo buferio atmintis | 12 MB |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Pusiau dvipusis | |
| Pilnai abipusis (duplex) | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Auto MDI/MDI-X | |
| VLAN palaikymas | |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Tagged VLAN |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas | 32 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 478,9 W |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | |
| Grupinių klausytojų paieškos (MLD) perėmimas | |
| Saugumas | |
| DHCP funkcijos | DHCP relay, DHCP snooping |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | |
| IGMP tinklinio judėjimo sekimas | |
| Statinė porto apsauga | |
| SSH/SSL palaikymas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 430 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 6,26 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -5 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 1634,01 BTU/h |
| Veikimo charakteristikos | |
| Atminties tipas | DDR3-SDRAM |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 236667 h |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |